به سایت خدمات پوستی و ماساژ لیدی لند خوش آمدید.

  • Info@ladylandspa.com
  • 021-26659247
  • 09120186861

هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی چه روشیست و به چه هدفی استفاده میشود؟
یکی از روشهای لیفتینگ صورت و ازبین بردن چاقی موضعی هایفوتراپیست.در این روش از امواج فراصوت استفاده شده و با تاباندن این امواج توسط دستگاه به ناحیه ی مورد نظر لیفتینگ ، جوانسازی و تخریب لایه های چربی انجام میشود.

اولین دستگاه هایفو؛
هایفوتراپی برای درمان سلولهای سرطانی نیز استفاده میشود و همین موضوع علت پر طرفدار بودن این روش است.سال ۲۰۰۸ میلادی اولین باری بود که از این دستگاه برای زیبایی و لیفتینگ صورت استفاده شد.در سال ۲۰۰۹ نیز سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از این دستگاه را برای لیفت ابرو نیز تائید کرد.

هایفو تراپی چگونه باعث لیفتینگ پوست و جوانسازی میشود؟
در زمانی که امواج فراصوت به پوست تابانده میشود ، به علت انرژی بالا این امواج سلولهای پوستی دچار تخریب میشوند.این موضوع نه تنها باعث آسیب به پوست نمیشود بلکه پوست فورا شروع به کلاژن سازی کرده و این یعنی تخریب سلولهای قدیمی پوست و تولید سلولهای جدید و جوانسازی و زیبایی منخصر بفرد.

چه سنی مناسب هایفوتراپیست؟
برخلاف روش های تهاجمی و عمل های جراحی که باید سن فرد زیاد باشد ، هایفوتراپی یک روش برای جلوگیری از پیری هم هست و این یعنی در سنین جوانی هم میتوانید با استفاده از این روش از پیری و چین و چروک‌ صورت و پوست جلوگیری کرده و این موضوع را تاحد زیادی به تاخیر بیندازید.

کاربردهای کامل هایفوتراپی چیست؟
_لیفتینگ صورت
_از بین بردن غبغب و سفت کردن پوست گردن
_سفت کردن پوست
_رفع خط لبخند
_کاهش چین و چروک پوست
_لاغری موضعی
_رفع سلولیت

دستگاه هایفو چگونه باعث لاغری میشود؟
همانطور که قبلا توضیح داده شد امواج فراصوت باعث تخریب سلولهای چربی شده و این موضوع باعث از بین رفتن چربی و سلولیت میشود و نکته ی مهم عدم شل شدن و افتادگی پوست بعد از لاغریست.بعد از آنکه سلول های چربی تخریب شدند پوست شروع به کلاژن سازی کرده و این موضوع باعث میشود که با افتادگی پوست بعد از لاغری مواجه نشوید.

نکات خوب مورد توجه در روش هایفوتراپی؛
_بدون بیهوشی و بیحسی است.
_نیاز به دوران نقاهت ندارد
_با چند جلسه به نتیجه ی دلخواه میرسید
_هر جلسه نهایتا یک ساعت بوده و بعد از آن به طور کامل سالم و هشیار هستید
_جراحی نیست
_هیچ تزریقی انجام نمیشود
_نتیجه را با سرعت و در مدت طولانی حس خواهی کرد

بعد از انجام هایفوتراپی ؛
ممکن است بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی کمی التهاب و قرمزی به علت استفاده از دستگاه روی پوست شما بوجود آماده باشد که طبیعی بوده و فورا از بین میرود.

چند جلسه برای نتیجه گیری از هایفوتراپی لازم است؟
در بیشتر مواقع با یک الی ۲ جلسه درمان این روش موثر بوده و نتیجه ی خوبی را به همراه دارد ولی نتیجه ی نهایی لیفتینگ  به دلیل زمانبر بودن کلاژن سازی حدودا ۶ ماه بعد مشخص میشود و بعد از آن میتوانید تصمیم بگیرید که به جلسات بعدی نیز نیاز دارید یانه.
به صورت کلی هر سال یکبار انجام هایفوتراپی توصیه میشود.

انواع دستگاه هایفوتراپی؛
هایفوتراپی شامل دستگاه معمولی و دستگاه سه بعدی است.
دستگاه هایفو معمولی با تاباندن امواج فراصوت تنها در یک خط باعث درمان میشوند در حالی که در دستگاه سه بعدی همانطور که از اسمش پیداست در تعداد نقاط بیشتر و سطح مقطع سه بعدی این اتفاق می افتد و اثر بخشی بالای دستگاه هایفوتراپی سه بعدی غیر قابل انکار است.

این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و هیچ عوارض یا مشکلی برای شما نخواهد داشت.فقط به این موضوع توجه کنید که استفاده از تمام دستگاه ها از جمله هایفو مستلزم مهارت و تجربه بوده و عدم مهارت و شایستگی طبیعتا اتفاقات ناگواری را به همراه دارد.